Gimnazjalna Liga Koszykówki | MKS Ósemka Skierniewice
Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl Canada Goose jas
Friends link: n10-006 n10-006 n10-006 220-801 220-801 220-801
Najbliższy mecz

ROSA RADOM


ROSA II Radom

VS


MKS Skierniewice


26-600 RADOM
HALA SPORTOWA ZSB UL. KOŚCIUSZKI 7
NIEDZIELA 24.11.2013

godz. 17.00




Tabela

Liderzy:

Punkty (średnia na mecz)
1. Radosław Jarosz 18,8
2. Mariusz Wójcik 17,4
3. Mariusz Łapiński 13,6

Zbiórki (średnia na mecz)
1. Radosław Jarosz 7,5
2. Mariusz Wójcik 6,8
3. Jacek Zieliński 6,2

Asysty (średnia na mecz)
1. Radosław Jarosz 5,5
2. Mariusz Wójcik 2,0
3. Łukasz Owczarek 1,8

Bloki (średnia na mecz)
1. Mariusz Wójcik 1,8
2. Mariusz Łapiński 0,8
3. Arkadiusz Kobus 0,4

Eval (średnia na mecz)
1. Radosław Jarosz 22,0
2. Mariusz Wójcik 21,2
3. Jacek Zieliński 14,2

Statystyki strony
  • Wyświetlone strony:248282
  • Goście łącznie:57676
  • Wyświetlone strony w trakcie ostatnich 24 godzin:19
  • Goście w trakcie ostatnich 24 godzin:8
Uczestnik programu
m zespół PKT
1. SKK Siedlce 13
2. KS Księżak Łowicz 12
3. AZS AGH Kraków 12
4. MKS Skierniewice 12
5. ROSA II Radom 11
6. KS Piaseczno 11
7. UMKS Kielce 10
8. BKS Tur Bielsk Podl. 10
9. KS Pułaski Warka 9
10. TS Wisła Kraków 9
11. AZS AWF Kraków 8
11. AZS AWF Kraków 8
12. Sokół Ostrów Maz 6

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Profil Facebook

Gimnazjalna Liga Koszykówki

20-11-2010 Napisane przez:

19 grudnia zakończyliśmy zmagania Gimnazjalnej Ligi Koszykówki w sezonie 2010. Tego dnia odbyły się spotkania, które decydowały o ostatecznej klasyfikacji miejsc. Poniżej prezentujemy klasyfikacje ostateczną.

1. Gimnazjum nr 1 – A
2. Gimnazjum ZSI – B
3. Gimnazjum z Lipiec Reymotowskich
4. Gimnazjum z Jeruzala
5. Gimnazjum nr2
6. Gimnazjum nr3
7. Gimnazjum w Strzybodze – A
8. Gimnazjum w Słupi
9. Gimnazjum nr 1 – B
10. Gimnazjum ZSI – C
11. Gimnazjum w Żelaznej
12. Gimnazjum ZSI – A
13. Gimnazjum Milenium
14. Gimnazjum w Strzybodze – B
15. Gimnazjum w Głuchowie
16. Gimnazjum w Godzianowie


Serdecznie dziękujemy wszystkich drużynom za wzięcie udziału w GLK i mamy nadzieję, że po przez tą formę spędzania czasu, więcej osób polubi dyscyplinę jaką jest koszykówka.

Podziękowania należą się organizatorom, sędziom i wszystkich osobom, które w jakiś sposób były zaangażowane w odbycie się tym rozgrywek.

Za nami przedostatni etap Gimnazjalnej Ligi Koszykówki. W sobotę 4 grudnia spotkały się zespoły walczące o miejsca 1-8. W meczach ćwierćfinałowych padły następujące wyniki:

ZSI B – GIM NR 3 42-14

JERUZAL – SŁUPIA 25-23

LIPCE REYMONTOWSKIE – GIM NR 2 34-28

GIM NR1 A –STRZYBOGA 52-4

Zwycięzcy awansowali do półfinałów w których zespół ZSI B pokonał zespół z JERUZALA 25 do 22. Natomiast GIMN NR 1- A wygrało z LIPCAMI REYMONTOWSKIMI 43 do 9. Przegrani z meczów półfinałowych w dalszych meczach walczyli o miejsca od 5 do 8. GIM NR 3 pokonało zespół ze Słupi 37 do 27 a GIM NR 2 pokonało STRZYBOGĘ – A 29 do 11. Zakończenie GLK zaplanowane jest na 18 grudnia 2010.

Wszystkim zespołom pozostało do rozegrania po jednym spotkaniu. Każde z tych spotkań decydować będzie o ostatecznym miejscu zespołu w rozgrywkach GLK. W meczach o poszczególne miejsca zagrają :

15 miejsce Godzianów –Głuchów

13 miejsce Milenium –Strzyboga- B

11 miejsce ZSI A – Żelazna

9 miejsce ZSI C – GIM nr 1 –B

7 miejsce Słupia – Strzyboga- A

5 miejsce GIM nr 2 – Gim nr 3

3 miejsce Jeruzal – Lipce Reymontowskie

FINAŁ GIM nr 1–A – ZSI – B

Wszystkie mecze na Hali OSIR nr 3 przy ul. Tetmajera , 18 grudnia 2010r. Początek zawodów przewidywany jest na godzinę 10.00.


W najbliższą sobotę 4.12.2010 zostanie rozegrana kolejna seria spotkań GLK.
Wszystkie mecze odbędą się na hali OSiR nr. 3 przy ulicy Tetmajera. W sobotnich zawodach wezmą udział zespoły walczące o miejsca od pierwszego do ósmego: Gimnazjum z Jeruzala, Słupi, Strzybogi, Lipiec Reymontowskich oraz cztery zespoły ze Skierniewic: Gimnazjum nr.1-A, Gimnazjum nr.2, Gimnazjum nr.3, ZSI-B.
Początek zawodów o godzinie 9.30.

20 listopada w Gimnazjalnej Lidze Koszykówki rozpoczęły się mecze play off o miejsca 9-16.

Tabele końcowe rudny zasadniczej:

TABELA GR. II MECZE ZW. POR. PKT.ZD/ST PKT.
1 ZSI-B 7 7 0 272-98 14
2 JERUZAL 7 6 1 283-93 13
3 GIM.NR.2 7 5 2

222-109

12
4 STRZYBOGA-A 7 4 3 106-92 11
5 ZSI-C 7 3 4 171-163 10
6 ŻELAZNA 7 2 5 122-249 9
7 ZSI-A 7 1 6 151-252 8
8 STRZYBOGA-B 7 0 7 58-300 7
GRUPA II MECZE ZW. POR. PKT.ZD/ST PKT.
1.GIM.NR.1-A 7 7 0 498-72 14
2.LIPCE REY. 7 6 1 226-155 13
3.SŁUPIA 7 5 2 226-198 12
4.GIM.NR.3 7 4 3 211-195 11
5.GIM.NR.1-B 7 3 4 180-210 10
6.GODZIANÓW 7 2 5 104-261 9
7.GŁUCHÓW 7 1 6 102-300 8
8.MILENIUM 7 0 7 105-263 7


Rywalizowały w nich takie zespoły jak: ZSI – C, Milenium, Żelazna, Głuchów, ZSI – A, Godzianów, Strzyboga-B i Gimnazjum nr 1 – B.

Wyniki zakończonych spotkań:

ZSI-C – Milenium 23:5

Żelazna – Głuchów 29:14

ZSI-A – Godzianów 24:13

Strzyboga-B – Gim nr 1 – B 17:33

ZSI-C – Żelazna 33:9

Milenium – Głuchów 20:18

ZSI-A – Gim nr 1 –B 16:44

Godzianów – Strzyboga – B 23:28

Mecze ćwierćfinałowe czyli o miejsca 1-8 odbędą się 4 grudnia.

Natomiast o poszczególne miejsca 9-16 będą walczyć następujące drużyny w połowie grudnia, termin tych spotkań zostanie podany w najbliższym czasie.

9 miejsce ZSI-C – Gim nr1 – B
11 miejsce ZSI-A – Żelazna
13 miejsce Milenium – Strzyboga
15 miejsce Godzianów – Głuchów

Poniżej przedstawiamy zespoły występujące w Gimnazjalnej Lidze Koszykówki w sezonie 2010.

Napisz Komentarz

Sponsorzy



Windows-Server-2008-R2-Standard-Key office-2013-pro-plus-key-download; Office-2010-Standard-key adobe-photoshop-cs6-serial-key Office-Professional-Plus-2013-key-online server-2011-standard-key Office-Professional-Plus-2013-key-cheap Determine-the-Product-Key exchange-server-2010-Product-Key Activate-Windows-Server-2008-Online